SEA | Akademia Euro-Atlantycka
1003
page-template-default,page,page-id-1003,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
 

Akademia Euro-Atlantycka

Rusza I I I edycja Akademii Euro-Atlantyckiej

Miło nam poinformować, że już po raz trzeci decyzją Zarządu Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, rusza Akademia Euro- Atlantycka SEA.

Rekrutacja: 1 marca 2019 r. – 31 marca 2019 r.

Wyniki: 7 kwietnia 2019 r.

Zaczynamy: 17 kwietnia 2019 r.

Zakończenie: kwiecień 2020 r.

Słuchaczy zainteresowanych polityką międzynarodową zapraszamy na cykl 10 wykładów, seminariów i konferencji z udziałem wybitnych ekspertów i znawców stosunków międzynarodowych.
W tym roku po raz kolejny rozmawiać będziemy na temat:
– spraw euroatlantyckich;
– interesów Polski w NATO oraz Unii Europejskiej;
– polskiej polityki zagranicznej zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa międzynarodowego roli i zadań NATO;
– polityki bezpieczeństwa i obrony Unii Europejskiej oraz obronności Polski, demokratyzacji stosunków międzynarodowych, kultury obronnej i strategicznej;
– polityki bezpieczeństwa i obronności.

Wydarzenia z cyklu Akademii odbywać się będą cyklicznie od 17 kwietnia 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, Pałacu Lubomirskich (pl. Żelaznej Bramy 10) w Warszawie. Dla tegorocznych uczestników przygotujemy m.in. certyfikaty przyjęcia do Akademii, dyplomy – świadectwa ukończenia Akademii oraz stosowne rekomendacje w przypadku ubiegania się o zatrudnienie w instytucjach zajmujących się problematyką objętą wykładami Akademii.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy:

 

 

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 20 najlepszych!

Dodatkowe informacje: sekcja.akademicka@sea.org.pl

 

SEA