SEA | DELEGACJA Z FINLANDII W STOWARZYSZENIU EURO-ATLANTYCKIM
1848
post-template-default,single,single-post,postid-1848,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
 

DELEGACJA Z FINLANDII W STOWARZYSZENIU EURO-ATLANTYCKIM

DELEGACJA Z FINLANDII W STOWARZYSZENIU EURO-ATLANTYCKIM

Prezes SEA Marek Goliszewski i Przewodniczący Rady Wykonawczej SEA Janusz Onyszkiewicz spotkali się 12 listopada 2014  r., w siedzibie Stowarzyszenia z przedstawicielami organizacji z Finlandii. Gościem SEA była Terhi Suominen, Sekretarz Generalna Atlantic Council of Finland.

Jest to organizacja tematycznie związana z działalnością SEA, zainteresowana funkcjonowaniem polskiego Stowarzyszenia. Podczas spotkania Terhi Suominem przedstawiła działalność Atlantic Council Of Finland. Prezes Goliszewski podzielił się doświadczeniami SEA. Rozmawiano o stanie debaty publicznej na temat możliwości członkostwa Finlandii w NATO i o polskich ocenach ostatniego szczytu NATO. Terhi Suominem zainteresowana była też oceną wpływu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego na bezpieczeństwo Finlandii. 
Spotkanie było wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy obu organizacji. 

Fot. R. Baranowski

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

SEA