SEA | „Polska w Świecie. Reaktywacja”
3559
post-template-default,single,single-post,postid-3559,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
 

„Polska w Świecie. Reaktywacja”

„Polska w Świecie. Reaktywacja”

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu owoc wspólnej pracy Konferencji Ambasadorów RP, Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ – książkę „Polska w świecie. Reaktywacja” pod redakcją prof. Adama Jelonka oraz amb. Ryszarda Schnepfa, która ukazała się nakładem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ideą przyświecającą stworzeniu tego dzieła była chęć naprawy, a nawet odbudowy polskiej polityki zagranicznej. Autorami są byli ambasadorowie RP z długoletnim doświadczeniem oraz wybitni eksperci znani dzięki swoim licznym zasługom dla Państwa Polskiego.

W czwartek 19 maja w Business Center Club odbyła się prezentacja tomu, na której gościł jeden z jej recenzentów – były minister obrony narodowej, a później wicepremier Tomasz Siemoniak. Jego zdaniem jest to:

„Lektura obowiązkowa dla tych, którzy po włączeniu telewizora chcą jednak rozumieć, gdzie jest Polska i świat. Przy tym jestem przekonany, że zespół autorów to wielki potencjał przyszłej polskiej dyplomacji, która przywróci Rzeczpospolitej należne miejsce w polityce międzynarodowej.”

Zachęcamy do zapoznania się z zapisem całości spotkania na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=t3g3hUq7KOA

Strona wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie można zakupić książkę:https://wuj.pl/ksiazka/polska-w-swiecie

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

SEA