SEA | Rozmowa z Danielem Friedem w siedzibie SEA
3687
post-template-default,single,single-post,postid-3687,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
 

Rozmowa z Danielem Friedem w siedzibie SEA

Rozmowa z Danielem Friedem w siedzibie SEA

W zeszłym tygodniu Stowarzyszenie Euro-Atlantyckie miało przyjemność gościć w swojej siedzibie Daniela Frieda – byłego ambasadora USA w Polsce, wieloletniego pracownika Departamentu Stanu oraz Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA.

Podczas spotkania Daniel Fried mówił o obecnych stosunkach amerykańsko-europejskich z perspektywy USA. Skupił się przede wszystkim na relacjach z Polską i Ukrainą w kontekście wojny za naszą wschodnią granicą. Także ze względu na kameralny charakter spotkania, wystąpienie Daniela Frieda szybko przerodziło się w żywą rozmowę z członkami SEA, dając okazję do lepszego poznania swoich perspektyw.

Bardzo dziękujemy Danielowi Friedowi za poświęcony nam czas! Spotkanie było niezwykle interesujące i dotykające istotnych spraw dla Polski, stosunków euro-atlantyckich, a pośrednio także dla całego świata.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

SEA