SEA | Seminarium Polityki Zagranicznej – Rosyjska polityka zagraniczna
1642
post-template-default,single,single-post,postid-1642,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
 

Seminarium Polityki Zagranicznej – Rosyjska polityka zagraniczna

Seminarium Polityki Zagranicznej – Rosyjska polityka zagraniczna

 Sekcja Akademicka Stowarzyszenia Euro – Atlantyckiego 

 Sekcja Akademicka Stowarzyszenia Euro – Atlantyckiego 

serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie nowatorskiego
 
SEMINARIUM POLITYKI ZAGRANICZNEJ
 
 
Seminarium Polityki Zagranicznej organizowane jest przez Sekcję Akademicką Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego. Naszym celem jest dyskusja, wymiana poglądów pomiędzy młodymi ludźmi na tematy związane z polityką zagraniczną i stosunkami międzynarodowymi. 
 
Chcielibyśmy, aby młodzi ludzi lepiej rozumieli świat współczesnej polityki i dyplomacji, aby częściej zadawali sobie pytania dlaczego?, po co?, jak będzie wyglądała przyszłość?
 
 
Czekamy na wszystkich zainteresowanych sytuacją w Rosji.
 
 
Spotkanie poprowadzi 
Dr Tadeusz Chabiera
 
Doktor nauk humanistycznych, w latach 1989-1995 główny specjalista w Ośrodku Studiów Międzynarodowych, redaktor kwartalnika "Polska w Europie" i biuletynu "Bezpieczeństwo Europejskie". Później doradca Ministra w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, Sekretarz Konsultacyjny Komitetu Prezydentów RP i Ukrainy w BBN i w Kancelarii Prezydenta. Wykładowca i kierownik Sekcji Szkoleń Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, obecnie wykładowca w Centrum Studiów Europejskich UW.
 
 
28 stycznia 2005 roku o godz. 17.00 klubu Chłodna 25, 
przy ulicy Chłodnej 25. 
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

SEA