SEA | Seminarium Polityki Zagranicznej – Traktat Konstytucyjny UE
1643
post-template-default,single,single-post,postid-1643,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,mob-menu-slideout-over
 

Seminarium Polityki Zagranicznej – Traktat Konstytucyjny UE

Seminarium Polityki Zagranicznej – Traktat Konstytucyjny UE

 Sekcja Akademicka Stowarzyszenia Euro – Atlantyckiego 

 Sekcja Akademicka Stowarzyszenia Euro – Atlantyckiego 

serdecznie zaprasza
 
SEMINARIUM POLITYKI ZAGRANICZNEJ
 
 
Seminarium Polityki Zagranicznej organizowane jest przez Sekcję Akademicką Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego. Naszym celem jest dyskusja, wymiana poglądów pomiędzy młodymi ludźmi na tematy związane z polityką zagraniczną i stosunkami międzynarodowymi. 
 
Chcielibyśmy, aby młodzi ludzi lepiej rozumieli świat współczesnej polityki i dyplomacji, aby częściej zadawali sobie pytania dlaczego?, po co?, jak będzie wyglądała przyszłość?
 
 
Czekamy na wszystkich zainteresowanych sprawą 
Traktatu Konstytucyjnego dla Unii Europejskiej
 
 
Gościem specjalnym Seminarium będzie pan Andrzej Olechowski.
 
 
Spotkanie poprowadzi 
Dr Tadeusz Chabiera
 
Doktor nauk humanistycznych, w latach 1989-1995 główny specjalista w Ośrodku Studiów Międzynarodowych, redaktor kwartalnika "Polska w Europie" i biuletynu "Bezpieczeństwo Europejskie". Później doradca Ministra w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, Sekretarz Konsultacyjny Komitetu Prezydentów RP i Ukrainy w BBN i w Kancelarii Prezydenta. Wykładowca i kierownik Sekcji Szkoleń Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, obecnie wykładowca w Centrum Studiów Europejskich UW.
 
 
18 luty 2005 roku o godz. 17.00 klubu Chłodna 25, 
przy ulicy Chłodnej 25. 
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

SEA